| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am facut portretul fetei pe care o plac din creion si as vrea sa il inramez. 1. Pot sa desenez niste trandafiri pe rama? Aveti niste idei cum ar trebui sa arate trandafirii? Imagini link va rog. 2.Cum ar trebui sa il dau? Mentionez ca sunt putin timid si pot sa-l dau doar la scoala.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu zic sa lasi rama asa cum este si o pui intr-o punga frumoasa de cadou si sa i-o dai pur si simplu happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Impachetat in ziar si pus un biletel sper sa-ti placa