| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!
Ce să cumpar/mănânc pentru a ma îngrașa?
Am 1.85 72kg
Vreau sa ajung la 76, 77kg
As vrea ceva dar nu sa imi provoace grasimi rele ci acele grasimi care sa arate bine, nu stiu exact ce termeni sa folosesc mai academici pentru a fi înțeles dar va dati seama.

2 răspunsuri:
| Veninul a răspuns:

Proteine si sport, creatine, in general suplimente, si pui masa musculara nu exista grasimi bune.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Veninul):

Cum sa nu existe grasimi bune? Grasimile bune sunt ESENTIALE pentru sport si sanatate.

Grasimi "bune": peste oceanic, avocado, ulei de masline, nuci/migdale/caju, unt de arahide, omega 3, etc.