| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum as putea sa pastrez un prieten pe facebook dar sa setez cumva sa nu vad la cine da like, ce poze incarca, etc insa el sa vada activitatea mea pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fii atenta. Intri pe profilul respectivei persoane, dai click acolo unde scrie 'Friends'(langa 'Message'), apoi 'Settings', dupa care debifezi toate alea care iti apar bifate. Eventual selectezi 'Only important' la 'How many updates?'. happy

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Păi tu eventual vezi toate astea fiindca ești abonată la activitățiile lui, dezabonează-te și nu-ți va mai aparea notificări cu postări/comm/like. și dacă nu ești abonată și-ți apar e de la facebook, nu ai ce să-i faci!tongue