| Lovely a întrebat:

FUNDA! Cum pot face pe facebook ca o persoana sa nu imi mai poata vedea profilul( nu despre profil privat este vorba). ma refer atunci cand imi scrie numele la search sa nu ii mai apara. multumescbig grin

3 răspunsuri:
| rucsy_7574 a răspuns:

Buna lovely am lasta contul asta deoparte ceva vreme...am vazut ca mi-ai lasat un mesaj privat mai demult si nu am reusit sa te ajut fiindca nu am mai folosit contul

| rucsy_7574 a răspuns:

Si raspuns la intrebarea ta stiu. Intra pe profilui acelui tip sub poza lui si sub prietenii pe care ii arata este o rubrica Raporteaza/ Blocheaza happy

| alinmentosana a răspuns:

Sterge contul laughing