| girllll a întrebat:

Funda.de unde descarc si eu un program de trimis melodii din calculator in telefon? nu am cablu de date

4 răspunsuri:
| girllll explică:

Aaa si nu am nici bluetooth la calculator.

| maximrobertalin a răspuns:

Buna am si eu o problema am bluetooth pe laptop si vreau sa imi trimit o melodie pe telefon dar nu stiu. imi trebuie un program pentru asta?

| LaLaLakin a răspuns:

Da' bluetooth are calculatorul tau?

| LaLaLakin a răspuns:

Atunci nu ai cum.
Laptop ai?
Vezi ca la marea majoritate e un loc acolo mic pentru card de memorie[daca are asa ceva si telefonul tau].
asa poti sa bagi cardul acolo, si muzica poti sa o iei de oriunde.