| CiocolataCuPiper a întrebat:

! funda : imi place de un baiat... il stiu din liceu eu sunt pe a 9 a, iar el pe a 10-a. as vrea sa intru macar pe facebook daca nu pot fata in fata si sa vorbim dar chiar nu stiu ce si nu as intra pe el sa ii zic doar salut ce faci si atat... pur si simplu chiar nu stiu ce sa vorbesc cu el si in general nu prea gasesc nu prea stiu sa port o conversatie!

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hello!
Eu sunt genu' de persoană care aşteaptă ca persoana să intre pe mine! Adică totuşi, baiatu' ar trebui să facă primul' pas, în opinia mea ...Deci eu zic să aştepţi să vezi ce se va întâmpla, dacă nu las-o balta oh go on.
Pa-pa!

| CiocolataCuPiper explică (pentru FadetoBlack):

Da dar daca nu as intra pe el de unde ar sti ca imi place de el straight face

| FadetoBlack a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Aici e partea mai grea! Încearcă să te faci observată în faţa lui.

| CiocolataCuPiper explică (pentru FadetoBlack):

Pai si asta e greu. si vine pusa intrebarea CUM?

| FadetoBlack a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Cum vrei tu! Doar să nu pari fiţoasă, şi... thinking

| CiocolataCuPiper explică (pentru FadetoBlack):

Da dar aici intervine intrebarea CUM?

| FadetoBlack a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Gândeşte-te tu la ceva...

| CiocolataCuPiper explică (pentru FadetoBlack):

Cum?

| CiocolataCuPiper explică (pentru FadetoBlack):

Scuze dar nu am putut scrie auzi da te rog add pe ioana.seretan ca asta imi merge greu