| aaaa12345 a întrebat:

Funda!
In tabara era un baiat care ma imbratisat de cateva ori si a vrut sa ma sarute dar eu am refuzat... Oare ii placea de mine?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pentru intrebarea de la mesaj. Pai daca ti-a dat dovada de incredere si dadea semne de iubire inseamna ca e indragostit de tine fara nici o ezitare.Asa ca poti si tu avea incredere in el si va puteti iubi pana la adanci batraneti happy

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Normal.Sau poate o facea din placere mai stii...trebuie sa stai un timp langa el sa vezi cum reactioneaza.

| aaaa12345 explică:

Astept sa pot da funda si iti dau

| PinkPanther a răspuns:

II place, daca nu ii placea te ignora.