| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Inafara de google chrome, care alt program nu are nevoie de flash player pentru a putea viziona clipuri?

Răspuns Câştigător
| user5493 a răspuns:

Pai google chrome,cand il actualizezi se actualizeaza si flash player,deci are si el flash player incorporat.
Alte browsere:Opera, Firefox, Safari, Avant browser, maxton browser.
Sper ca ti-am putut fi de folos.multumesc anticipat pentru fundita.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Maxthon Browser 3 are Flash Player incorporat. Il descarci de aici
http://dl.maxthon.com/mx3/mx3.5.2.1000.exe