| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! Incepe razboiul?

Răspuns Câştigător
| Nimeni10 a răspuns:

Avem deja un razboi, razboiul psihologic.

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

A inceput demult.

| AvalohAlyn a răspuns:

Orice e posibil insa eu sper ca natiunile toate sa fi invatat ceva de la cele 2 razboaie mondiale sa nu provoace un altul, pacat de vietile pierdute.

| sierra1 a răspuns:

Al III lea război mondial rece, a început deja.

| ziftode a răspuns:

Nuuuuuu, nu incepe, pentru ca nu poate sa inceapa ceva ce a inceput de mult!

de ce fac oamenii misto, inclusiv eu:
ai folosit articolul hotarat - razboiul - si fara alte explicatii, asta implica un singur razboi posibil de care stiu toti fara exceptie, cum asta nu exista (in momentul asta cel putin) facem misto, tu ce credeai tongue

daca intr-adevar e o intrebare reala pe acolo pe undeva, incearca sa o formulezi mai complet si cu detalii!

| Harley18 a răspuns:

Nu, avem trate de pace la activ.

| artemidak a răspuns:

Nu! Desi sunt șanse sa izbucnească unul între Rusia și America. Funda?

| Fancyuiop a răspuns:

Vin rușii.

| DumitruAndreea3 a răspuns:

Care razboi?

| LucaSavuyoutube a răspuns:

Intr-un fel a inceput intre Rusia si America(SUA) este un fel de al doilea razboi rece.