| Hyung17 a întrebat:

Funda!

M-a întrebat o acimca; " ce î? seamna când un baiat îti spune ca o sa bea, tu îl întrebi : cu cine, iar el zice : singur, te bagi si tu. Ce înseamna asta? Ps are prietena" m-a rugat frumos sa daca pot sa îi raspund, dar sincer habar nu am cum sa îi scriu frumos: " vrea ceva de la tine"... S-ar supara. asa ca ce sa îi spun. voi va ganditi la fel mine sau aveti un alt radpuns mai bun la iNtrebarea de mai sus?

Răspuns Câştigător
| Xozi a răspuns:

Inseamna ca o invita subtil la un pahar. Dacă ar prietenă ori are chef de caterincă ori are chef de prostii. Spune-i prietenei tale să aibă grijă.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate e o întrebare la mișto. Nu trebuie sa o ia in serios. Si eu mai fac "invitații" din astea, insa intr-un mod ironic. (Ex: unde mergi?- La baie. Vi cu mine? )

| Divy a răspuns:

Trebuie să îi explici că oamenii cu băutură devin puțin mai reduși și nu prea e bine să stea pe lângă ei că reacționează violent, sau vomită depinde de fiecare laughing