| CristinelAndrei a întrebat:

[FUNDA] Nu stiu daca este categoria potrivita... dar ma rog.
Mi-am facut un site cu informatii IT si gaming cu 2 prieteni de-ai mei in prima zi am avut 433 de vizitatori unicihappy un inceput promitator.
Dar dati-mi idei. as dori sa mai fac o pagina dar nu stiu ce titlu sa ii pui si despre ce sa fie...ma puteti ajuta? cea mai buna idee dau funda big grinbig grinbig grin GASITI SITE-UL PE PROFILUL MEU!

1 răspuns:
| leonardo a răspuns:

Bravo, tinere, frumos site-ul. De ce nu te inspiri si tu de la mai marii in domeniu? IGN, Gamespot, samd.