| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Poti vizualiza jurnalul de activitati al unui utilizator facebook chiar daca nu ai parola acestuia?happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de setarile facute de el la pagina. Daca este public poti vedea.

| Adikis a răspuns:

Deschizi history si acolo poti vedea doar paginile pe care a umblad, adica sa vezi ce profile a vizitat. De exemplu te uiti in history dupa ce ti-am lasau eu calculatorul si daca eu m-am uitat la pozele lui Traian Basescu, tie in history o sa iti apara sigla de facebook si o sa scrie Traian Basescu. Doar atat poti face