| lizy12iul a întrebat:

Funda + punct! hey all am si eu o intrebare...eu locuiesc in spania dar as vrea sa ma duc de sarbatori acasa, pot sa ma duc de una singura? am 15 ani...precizez ca vreau sa merg cu avionul, am citit pe wizz air ca se poate insa nu stiu daca s-ar putea sa se iveasca probleme la vama, deci intrebarea este poti sa mergi de unul singur acasa, chiar daca esti minor si neinsotit de unul dintre parinti? mersi

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Ai putea, cu procura happy Mama si tatal tau ( daca-s despartiti numai 1) iti pot face procura pe numele soferului, care poate fi insotitor, sa aiba grija de tine happy.

| lizy12iul explică:

@yeulavacadele eu nu vreau decat sa ma duc adica mai exact din spania in Romania de intors nu e important si am mentionat ca vreau sa merg cu avionul deci nu cred ca poti sa faci o procura pe numele pilotuluilaughing dar mersi oricum