| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Revelionul mi-l petrec singura si nu stiu ce sa fac sa nu mi-l petrec atat de sec. Prietenii, toti vor fi plecati de revelion din oras. Rude de varsta mea sau una apropiata disponibile, din nou nu am. Merg la artifici, masa in familie cu parintii si bunicii dar apoi ei pleaca la culcare iar eu nu vreau sa-mi petrec revelinul asa sad. Nu sunt nici o persoana atat de deschisa sa merg prin cluburi sau chestii de genul si oricum nu m-ar lasa nimeni probabil si pe strazi mi-e frica de toti drogatii/betivii si cei cu petarde.Si nu vreau sa-mi petrec revelionul in fata televizorului sau dormind. Va rog ajutati-ma, stiu sunt ca o gaina si cu pretentii dar daca m-ati putea ajuta cu niste idei, ar fi super. sad

6 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Ai putea sta pe internet. Ar fi un mod unic de a-ti petrece revelionul : ))

| dyussy a răspuns (pentru sublime89):

Si eu il petrec singur, daca vrei iesim amandoi la suc si vedem si artificiile, nu mananc fete, sunt din motru tu de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, s-ar putea sa te distrezi mai mult asa. nu te mai gandi ca esti singura, gandeste-te la ceva ce te caracterizeaza si vrei sa faci demult, si fa acea chestie.
Distractie placuta!

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Dupa ce iei masa cu parintii iesi intr-un parc, singura! De exemplu in Carol sau Tineretului, ce vrei tu! Iti iei telefonul, castile si te uiti la artifici! Bine, asta e ideea mea, nu stiu daca iti place, oricum, sper ca te-am ajutat, funda?

| FaraIdeiDeNume explică (pentru LoveIsForEverYoung):

Pai da, artificile sunt la 00:00, si merg la ele apoi la masa cu familia. Sunt dintr-un oras mediu ca dimensiune si sunt tot felul de ciudati prin parcuri si zone de genul.(ciudati in sens de bauti/drogati )

| LoveIsForEverYoung a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Pai atunci nu stiu ce sa-ti spun... Fa farse! Suna cu numar ascuns, coloreaza-le parintilor mustati in timp ce dorm... Stiu ca e o idee prosteasca dar poate asa nu te vei mai simti singura! Oricum, sper ca ti-am fost de ajutor, bafta!