| lariiiin a întrebat:

FUNDA si VOT... Help! am un telefon GT-S5230 si nu stiu cum pot salva melodiile, videourile si pozele pe card?

1 răspuns:
| Useeeer124124 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si nu le poti salva direct pe card.Dai la fisierul de unde vrei sa salvezi melodiile/pozele/videoclipurile pe card si apesi pe "Gestionare" si apoi pe "Mutare" sau si alegi "pe card'' si apoi alegi locatia unde vrei sa fie salvat.In cazul in care este in engleza butonul acela se numeste "Gestion" daca nu oricum este cel din mijloc! Sper ca te- am ajutat! Fundapuppy dog eyes?