| Kraxy a întrebat:

FUNDA
va rog dati-mi si mie un server counter strike 1.6 de ZM(zombie mod in care sa faci foarte repede ammo pack va roog

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cs7.stedu.ro:X Intra acolo il gasesti pe Mucealaughing vb cu el despre orice.sau baga id tutu_tut94.tongue dai o funda?

| Romeo02000 a răspuns (pentru Narfundo):

Nu este acolo muceawinkinglaughing

| Deagle0nly a răspuns (pentru Narfundo):

Asta e sv biohazard

99 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma,unii cu eperienta, altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita,multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe server.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015

| shadow222 a răspuns:

89.39.126.243:27015 intra

| shadow222 a răspuns:

Un sv misto de zm 89.33.242.51:27016

| shadow222 a răspuns:

Veniti cel mai tare sv de zm 89.33.242.51:27016

| 4n0nim a răspuns:

Zm.game-area.ro
Lasere + 12 rase + bank + 50 ammo la inceput + top 3 primesc vip in fiecare luna!

| FunkeyFresh a răspuns:

e serverul meu free admin

| TudorAlexandru a răspuns:

86.105.27.231:27015. se fac foarte repede ammo. si ai si multe extra items. Se cauta si admini pe server Y! M: tudor_alexandru_96@yahoo.com

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague

| flavyx a răspuns:

Zp.csneamt.ro e amo fast si in banca ai 100000000 ammo.Scrii in chat /bank sa vezi ca asa e la mine.Pentru admin sau vip adauga idul de mess miliardaruf.

| flavyx a răspuns:

Zp.CsNeamt.Ro e super amo fast.

| flavyx a răspuns:

Zombie.csneamt.ro e amo fast si se da admin/vip pe ore.La 45 ore pe asta ai owner!

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro.E amo fast e full aproape mereu.Pentru admin adauga id de mess alexandra_pct sau intra pe www.devil.ro sectiunea zm pentru cereri.

| flavyx a răspuns:

Zp.csdevilzone.com 1 amo=1 dmg.

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro e tare.

| flavyx a răspuns:

Merita sa incerci zp.csdevilzone.com.E cel mai tare server de zm:arme misto, sentry, cred ca amo fast.Pentru admin adauga id-ul de mess zdubz0r.

| flavyx a răspuns:

Incearca zp.gogames.ro.E amo fast, are toate modurile, insa nu are playeri.Aduceti playeri, va rog.

| flavyx a răspuns:

Dupa parerea mea, merita sa incerci zp.xqs.ro ca e deschis pe moment sau zp.gogames.ro.Sunt ambele tari.

| flavyx a răspuns:

Zm.csforce.ro.

| flavyx a răspuns:

Zm.csforce.ro e tare.

| flavyx a răspuns:

Zp.silentzone.ro,zm.silentzone.ro,zm.joinet.ro.

| flavyx a răspuns:

Connect zp.gogames.ro e amo fast: 1 amo = 15 dmg.

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.devil.ro.

| RobyTheWest a răspuns:

Zm.j2p.ro

| Ceban_Mihai_1993 a răspuns:

92.115.57.55:27015 Zombie Plague admin free si ammo se face foarte repede

| Adrian808 a răspuns:

Bio.olds.ro

| Alexandru32178 a răspuns:

Zm.lgn.ro cel mai tare sv de zm cs 1.6. Va asteptamwinking

| закрыт a răspuns:

185.22.64.161:27020 un server foarte bun pentru cei ce vor juca pe acest server cadou de la mine 2000 kredite va astept. Numele meu in cs {Strelok}.