| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Vreau sa imi fac un blog in care sa postez numai curiozitati. Chiar daca nu il voi "promova", daca cineva cauta pe google "curiozitati", v-a da si de blogul meu?

Răspuns Câştigător
| agent02 a răspuns:

Dai un search pe google: cum promovezi pe net un blog? sau conectezi blogul la retelele de socializare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu 'v-a' da.

| Brotacelul a răspuns:

Dupa un anumit timp, in functie de cat continut ai pe site, de trafic, si promovarea pe care o faci, probabil ca va aparea.
Daca inca nu ti l-ai facut, eu ti-as sugera sa incerc ucoz.ro. Eu acum lucrez la un blog in sistemul lor si chiar e foarte simpatic happy E usor de folosit, si, lucrul cel mai important pentru incepatorii ca mine (big grin), au forum in care ti se va oferi oricand ajutor (forum. ucoz.ro). Sper sa iti fie de folos!