| Andradaaaaa a întrebat:

Fundaa! Asta e doar pentru cei care joaca metin2, am primit un e-mail de la metin2 acum inainte de sarbatori ca toti jucatorii si mi s-a spus ca taramul va fi acoperit cu zapada, iar eu nu pot sa intru pe metin, cine imi trimite niste poze cu taramul asa acoperit cu zapada primeste funda insa nu vor primi funda pozele din muntele shohan ca pe mine nu ma puteti pacalii (am experienta tongue ).

Răspuns Câştigător
| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Ca si in videoclipu asta de exemplu http://www.youtube.com/watch?v=LI-txruFxXs :P

1 răspuns:
| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Ninge dar zapada nu se asterne tongue