| soraluisatan a întrebat:

FUnditssa.Sall! pentru fete: vorbeam ieri cu sora mea despre anticonceptionale, si ea mi a zis ca sunt multe care au reactii adverse foarte urate si ca unele femei au murit din cauza anticonceptionalelor.aiurea,nu? care credeti ca sunt cele mai safe anticonceptionale?(ma refer la cele care nu au reactii adverse grave).

2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai pentru asta ar trebui sa vorbesti cu un ginecolog ce anticonceptionale iti recomanda da pot aparea si reactii adverse...

| soraluisatan explică:

Pai nu vreau eu anticonceptionalelaughingziceam asa...in generalbig grin