| Klara a întrebat:

Good news! Pe 15 august vin Iron Maiden in Cluj si eu nu mai pot de bucurie love struck Care veti fi prezenti la concert? Eu una voi fi prezenta happy

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sper că o sa fiu prezentă. Dacă mai găsesc bilete la începutul lunii august cu siguranţă o să fiu acolo.Pfff de la Artmania direct la Maiden... o sa fie nebunie totală...nu mai pot.Mai sunt 80 zile laughing

| Roby67 a răspuns:

Eu ma bucur ca mai exista si in Romania oameni care stiu sa aprecieze muzica buna. Bravo tie!

| adi4ever a răspuns:

As vrea sa merg dar sunt din Bucuresti si am doar 14 ani deci slabe sanse sa pot sa ii vin sa ii vad sper sa ma pot duce la Aerosmith trupa mea preferatalove strucklove struck dar nu am de unde face rost de bani de biletecrying

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Eu nu.