| anonim_4396 a întrebat:

Google are rival pentru serviciul Translate sau domină autoritar la fel ca în cazul motorului de căutare și a aplicației GPS? Microsoft Translator e departe departe de Google Translate ca numar de utilizatori?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reverso Translate e singurul rival demn.

| rapandula a răspuns:

Pentru ca motorul de cautare google are mai multi utilizatori decat Microsoft, atunci automat are si mai multi utilizatori de google translate. Cu toti il folosim atat ca aplicație cat si in browser. E mai simplu sa spui google translate dacat Microsoft translate. Ne sta pe limba tuturor chiar si in glume. E foarte mediatizat.