| Bondarel99 a întrebat:

Greensugar e amar? Am baut odata la cineva cacao cu lapte indulcit cu Greensugar si mi s-a parut cam amar dar nu stiu daca era de la cacao (era neagra) sau de la zaharul ala care cica e obtinut din stevie si astea din stevie sunt cam amare. Pe net scrie ca e lipsit de gustul amar, dar nu stiu ce sa cred. A incercat cineva si imi poate spune? Intreb pentru ca as vrea sa iau dar am vazut la mine in oras doar la punga mare si nu vreau sa dau atatia bani daca nu l-as putea folosi. Multumesc

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu este amar, doar ca nu este la fel de dulce ca cel obișnuit. Gustul amar din cacaoa cu lapte era de la cacao