| pitic2119 a întrebat:

Grisul cu lapte ingrasa? Daca da de ce?

5 răspunsuri:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Da pentru că grisul ingrasa.

| RAY a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Si laptele nu? esti sigura? ingrasarea se produce doar cand organismul are mai multe calorii decat are nevoie, desi grisul cu lapte nu ingrasa, nimic nu ingrasa in fapt, daca oferi organismului tau cat are nevoie nu te poti ingrasa

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

In timpul regimului cel mai corect e sa nu mananci deloc dulciuri, prajeli etc.De exemplu eu daca mananc ceva dulce trebuie sa tin foamea toata ziua ca sa nu ma ingras.Ori tin dieta ori nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Vassii a răspuns:

Dacă mănânci ca spartul, da.