| Beyourself1245 a întrebat:

Guys... nu mai stiu ce sa fac, ajutor!
De două zile iau Serolift (recomandat de psiholog) dar nu vad imbunatatiri, faza e ca nu stiu daca o sa-mi mai revin. Problema e ca am aceste simptome de 2 ani si am neglijat mereu aceste probleme, iar acum s-au unit si vor sa ma doboare. Din cate am inteles am anxietate si inceput de depresie. Ce mă macină cel mai tare e ca nu pot sa ma concentrez, mintea mea parca e goală, incerc sa ma gandesc la ceva si nu pot, oarecum am si probleme de vorbire. Va rog, cum fac sa scap? Nu mai pot

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi dacă ai început cu psihologul tău, ar trebui să urmezi tratamentrul prescris - el e specialistul

| gabriielaaa a răspuns:

In primul rand gadestete la problema ta pastilele nu rezolva o problema cu inima sau sufletu cu doar iti da un alt confort. Vorbeste cu doctoru tau si spune-i exact problema ta discuta ce ai pe suflet asa poate te vei descărca si tretametu va avea un efec mai bun.