| Raizing a întrebat:

H@llow 2 @llz!
Ce nu prea inteleg, cum au curaju' sa mearga la "cumparaturi"? big grin

Ceva idei despre inteligenta care zac in ele(cand merg la supermarket sa cumpere doar "doua lucruri" si se intorc doar cu trei plase, dar fara acele doua lucruri? big grin

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și cu ce te afectează pe tine asta?

| Raizing explică (pentru Andreeush):

Nu-i afectare. pura curiozitatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E luat de pe Instagram ce ai întrebat tu

| Raizing explică (pentru anonim_4396):

Uite asta e o mica problemica.si acu' 25ani mama, sora mea / matusa (mai uitau sa-mi cumpere...). in orice caz da-mi link- u; poate imi fac vreo idee, la ceea ce caut?

| raicard a răspuns:

H@i wa, ca's simpatice.Cumpara ceru' intreg, dar uita stelele verzi = ]]]]]]]]]]]]]