| Ionică a întrebat:

Hai sa ajutam Spitalul Judeţean Constanţa! Spitalul Judeţean Constanţa a rămas fără medicamente şi materiale sanitare! Va rog sa donati pentru acest spital! Multumesc!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Si spitalul de urgenta din Baia Mare este falimentar, angajatii isi primesc salariile reduse, nu au mai primit bonuri de 2 luni, pacientii isi cumpara medicamentele. O situatie asa de grava ca si aceasta care exista acum in domeniul sanitar nu se poate rezolva cu banutii donati de romanii care sunt la ora actuala extrem de saraci.

| anka a răspuns:

Toate spitalele au ramas la fel. Nu e destul ca la fiecare consultatie trebuie sa le dam medicilor plicul cu bani acum vrei sa ii si,, resuscitam"?