| Drimmero a întrebat:

Hai sa va vad baieti si fete daca voi mai dati martisoare, ca tot suntem in tema. Mai aveti obiceiul asta sau de la o varsta vi se pare copilaresc sa dati? O alta intrebare bomba: Ati facut vreodata de mana sau vi se pare inutil?

Pentru fetiscane: Apreciati cu adevarat primirea martisoarelor sau e ceva sec asa cand le primiti?

92 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dau. N-am facut. Nu apreciez.

| UnDiavol a răspuns:

Am unul îl tin și acum pe mâna și când dorm și când fac duș și când merg la magazin sa cumpăr de mâncare este o brățara de la ia O_O și un inel am nu le dau jos nici o singura zi din viața mea îmi port noroc in inima mea și sufltul meu ori unde ma aflu ori unde ma duc și prieteni când ma văd cu inelul îmi zice te-ai însurata eu da de mult suflet inima memorie tot restul viețile mele

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

De ce esti asa de seaca?

| Drimmero explică (pentru UnDiavol):

Ce era Eminescu, dar tu il intreci la mare distanta...

| SilentRain a răspuns:

Cand eram la lucrul mai inparteam la unele colege
Orice gest frumos e de apreciat
Tin minte ca am facut cadou un martisor unui pusti, si dadea sa planga cand la primit
Nu prea mai are mare relevanta pentru mine, inpart martisoare doar asa sa vad pe unii cum zambesc

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Apreciez munca lui și îi respect am văzută statuia lui cu ochi mei nici nu aveam idee ca se afla in parcul acela dar i-am zis in fata Eminescule tu spui poezie tata eu spune Adevărul din inima și suflul meu

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Esti rupt de realitate

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

O_O bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru ca nu vad de ce m-as entuziasma.Nu vad ce e asa uau in a purta un plastic ieftin.

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

La nivel psihic nu e bine
Dai cu toporul in cap la om si pe urma spui ca il iubesti
Si asta nu e o remarca cu tentavia de jignire, ai nevoie de un control psihiatric

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Am înțeles

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Tu feminitate ai? fara sa aiba legatura cu martisoarele, la general intreb

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Mie teama ca n-ai inteles absolut nimic, altfe te-ar cuprinde jena si nu ai mai fi fost capabil sa faci remarci ipocrite pe net

| Drimmero explică (pentru SilentRain):

La voi in zona se dau si la baieti? Da, energia aia iti da un vibe misto, combinat cu venirea primaverii

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt fericit așa cum sunt lasă sa fiu ipocrit lasă sa fiu cum zici tu dar tu sa zici nu altcineva de la tine sa vina toate

| Drimmero explică (pentru UnDiavol):

Nu e ok ce faci cu ea, am vrut sa-ti zic de mai mult timp dar am preferat sa nu ma bag, ai stresat-o destul, i-ai deteriorat sanatatea si linistea, asta spune multe de cum te-ai comportat, sa zici merci ca are caracter si nu si-a batut capul si ti-a dat pace, cineva trebuia sa ti-o zica

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Nu fac nimic nu am zis nimic nu știu ce aveți cu mine chiar nu fac nimic omule doar zis dacă ai ceva să-mi zici fă-o direct eu nu am nimic la nimeni

| SilentRain a răspuns (pentru Drimmero):

Pai din cate stiu eu 1 martie este simbolul sosiri primaveri, deci nu este destinat doar fetelor
Eu una am dat si la baietii si la fete

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Ce fac eu? Zi ce fac eu?

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu ma vag in viața nimănui nu am treaba ia a ales așa nu eu eu ai respecte decizia nu văd ce fac nu știu ce vrei să-mi zice zi-mi in fata sunama

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă ai ceva să-mi zici zi-mi eu aicia sunt le accept pe toate

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Incerc sa te fac constient, ca pe viitor sa nu iti bati joc de altele
Casca ochii nu dormii pe tine

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Am înțeles tot eu bine altceva? Doar atata nimci altceva?

| UnDiavol a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă ai ceva să-mi zici zi-mi in fata suna ma

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Daca tot ai intrebat laughing)
Cand imi vad banii inapoi?

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Când ajung in Austria am zis altceva? Mai sunt și alte întrebări?

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt obligată sa stau in România ți-am explicat de ce buletinul l-am făcut mi-am data termen 30 zile luna asta îl iau eu nu ma scunde de nimic alte întrebări mai ai?

| SilentRain a răspuns (pentru UnDiavol):

Cum se face ca tot tu dai cu bata in balta, si tot tu esti bonsuflat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da.De ce?

| UnDiavol a răspuns (pentru SilentRain):

Nu sunt bosumflat îți Respect decizia ik fiacare zi sti ce inseamna asta? Nu sti eu abia aștept sa ajung acolo abia aștept nici nu ați de ce nu ma cert cu tine eu nicidoata nu ma certam cu tine nici acum nu ma cert ți-am Explicta ți-am spus ți-am zis crezi ca eu pot dormi ca omul? Nu crezi ca eu ies afara cu prieteni? Nu aia vine și ma scoate cu forța am ajuns sa plângă pe strada după tine eu după mama nu am plana pe strada nici după tata dar după tine am plans pe strada nu ere nimic cu se vde aicia