| OanaVlad a întrebat:

Hai TPU! Cum fac sa ma integrez in "grupul" unor colegi din clasa? Sunt prietena cu vreo 4 colege crying

2 răspunsuri:
| CoCoMona a răspuns:

Cele 4 colege sunt biletul tau de intrare in grup, trebuie doar sa ai curajul sa faci asta, de ce anume te temi?

| Ziziaww a răspuns:

Nu inteleg de ce te strofoci atat.Trebuie sa fi doar tu.Si daca nu te poti integra, inseamna ca nu sunt genul tau de persoane.
Dupa parerea mea nu ar trebui sa fi ca un catelus si sa stai coada dupa ei ca sa te integrezi. Daca te acceapta e bine pentru tine, daca nu, fii serioasa, mai sunt alti oamnei de treaba cu care te poti imprieteni.
Bafta kiss