| anonim_4396 a întrebat:

Haideti va rog sa facem un gest pentru comunitate si sa o curatam de reclame sa nu ne sufocam naibii.Nu de alta dar prea mult artificial si n-ar strica, zic eu, o comunitate ecologica din toate punctele de vedere.Ne interesam citi bani se cistiga pe reclame si donam toti, dupa un calcul estimativ de acoperire a sumei, cit ne vine la fiecare. Vorbim cu Stela sa deschida un cont si donam fiecare un euroi sau doi in contul respectiv.Care se baga?

4 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce ca isi umple buzunarele din atatea reclame sa le mai dau si eu un euroi? neeeaaah, sa ne plateasca ei pe unii dintre noi, cei care le tinem steagul in vant, mai bine as da bani pentru ati schimba poza aia la avatar ca se vede buricul la iapa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma Tilica da ala e ungerul maii... Abia am facut on minz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ai libera vreo tzitza?batting eyelashesbatting eyelashes