| DyAnA2899 a întrebat:

Heeeeeeeeeeeelp! Am un telefon HUAWEI si am uitat modelul de deblocare, iar acum imi cere sa bag contul Google. Am bagat id-ul si parola dar nu merge straight face Cum as putea schimba acest cont? Sa fac altul si apoi sa il bag in telefon? Va rog cat mai repedee! FUNDA! :* Mersii!

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Fa-ti alt cont Google si apoi baga-l in telefon, ca va merge perfect.

| DyAnA2899 explică (pentru Aleqa):

Nu merge crying straight face

| Aleqa a răspuns (pentru DyAnA2899):

Pfffaaai, atunci... Habar n-am ce sa-ti mai spun.
Cred ca ar fi mai bine sa te duci la un magazin cu telefoane, ca sigur ti-l rezolva ei.

| vmarian a răspuns:

Am exact aceeasi problema, nu mai stiu nici parola si nici contul de utilizator, ce pot face in situatia asta?
Telefonul meu este un Huawei Vision...

| vmarian a răspuns (pentru vmarian):

Raspund tot eu, trebuie mers la service pentru resoftare. Costul operatiei a fost in cazul meu 55 de ron.
Se pierd toate datele din telefon, in afara de cele stocate pe memoria sim sau pe cardul de memorie.