| AnaÎşiSchimbăNumele a întrebat:

Heeeei. big grin Am o noua intrebare.hee hee
Deci... Am un blog pe wordpress, si vreau sa ii pun o tema (theme) noua, dar vreau sa fie una de pe net. big grin Stie cineva cum se pune pe blog?
Sper ca m-am exprimat cat sa intelegeti, nu stiu cum altfel sa explic...
Heeelp, please!batting eyelashes Raman datoare.

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Adica vrei sa'i pui alta TEMA in afara de cele deja prezente?

Din cate stiu nu se poate... dar daca vrei mai multa libertate, iti cumperi domeniu si uploadezi ce tema vrea muschiuletzul tau. Adica rogi/platesti pe cineva sa-ti codeze in html, php, mySQL, css, xml, javascript, flash, etc, o tema si o pui pe domeniu, si voila ai blog! =D

1 răspuns:
| AnaÎşiSchimbăNumele explică:

Mersi de informatii. big grin