| Someone306 a întrebat:

Heeelp! Am fumat afara o tigara iar peste nici doua ore vor veni parintii mei acasa! Ei nu fumeaza.Ce sa fac ca atunci cand vin sa nu simta mirosul de tigara, plus ca dupa ce am fumat m-am dus la ei in camera sa stau la laptop pentru ca numai acolo am wireless! Va rog ajutati-ma! Nu vreau sa ma prinda!

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

rolling on the floor Geniala ideea sa mergi in camera lor. Bravo!
Ok, deci... Deschide geamurile, iar daca ai ceva betisoare parfumate, odorizant de camera sau alte parfumuri ai putea sa dai. Cat despre tine, schimba-ti hainele, spala-te pe dinti (daca ai guma de mestecat nu strica sa iei una) si da-te cu crema sau ceva parfum pe maini. (Daca ai parul lung mai da si prin cap cu parfum laughing ) Cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O guma de mestecat?

| DeathOfDreams a răspuns:

Dacă ai fumat afară, care-i treaba? laughing

Te-ai dus în camera lor tocmai după ce-ai terminat, și doar hainele ți-au mirosit.
Poți deschide un geam pentru propria ta relaxare spirituală.

Și lasă-ți hainele să ți se aerisească.

| Anna121 a răspuns:

Sa faci o baie si sa aerisesti toata casa.