| anonim_4396 a întrebat:

Heeelp! La un tort aniversar facut pe fructiera cu picior merge sa pui lumanari? Ati mai facut sau ati mai vazut asa? Va rog sa-mi raspundeti numai daca stiti despre ce e vorba! Va foarte multumesc!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, merge, de ce nu? Also, fructiera e pentru fructe, e practic o farfurie curbata.Probabil te referi la suport de tort cu picior, care e plat.

| minime3 a răspuns (pentru dullcat):

Da, la acela ma refer, dar am vazut pe net ca tot fructiera ii zice, acum nu stiu...deci merge!

| dullcat a răspuns (pentru minime3):

Da.Uite si un exemplu dragut.https://ro.pinterest.com/pin/48061921527418774/

| minime3 a răspuns (pentru dullcat):

Multumesc tare mult! Mi-ati dat o idee super! O seara faina!

| dullcat a răspuns (pentru minime3):

Cu placere.La fel!