| Roooxy a întrebat:

Heei! Cum va imaginati nunta >voastra?:-Vreti sa petreceti doar in cercul familiei, plus prieteni, ceva discret, intr-un mic restaurant sau va plac nuntile mari, cu multi invitati? fUnda pentru cele mai dragute >ideei:-

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Sunt o romantica incurabila asa ca as vrea o nunta la apusul soarelui intr-o gradina frumoasa cu florii multe si albe apoi inconjurata doar de familie si prieteni apropiati aaaaaaaaaa si sa fie s un lac acolo oricum fain

1 răspuns:
| heartbeat99 a răspuns:

Miar placea sa fac nunta intr-o gradina pe un deal cu multe flori si doar cativa prieteni (2 sau 3)