| Emena a întrebat:

Heei :* Daca ati face un interviu, cui si ce intrebari i`ati pune? thinking

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie mi-as lua un interviu. M-as privi lung in oglinda si as incepe clasic cu:"Mincinoaso". La care figura din oglinda:"Eu? Eu sunt o parte din tine nu tu din mine". Interviul dintre noi ar fi o cearta continua asa cum e si in realitate de fapt

| winchesters a răspuns:

Hmm...interesanta intrebarehappy. Lui Vin Diesel probabil.nu stiu.cred ca l`as intreb tot ce`mi trece prin kplove struck.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Depinde ce persoana este... dar eu as intreba asa :
1. Ce faci in timpul liber?
2. Cu este sa fii vedeta? (daca este vedeta)
3. Ce mancare ii place?
4. Unde este cel mai frumos loc in care ai fost?
Funda?