| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU, cum pot sa dau de o persoana pe internet, vreau sa aflu unde sta, ii stiu numai numele si prenumele, se poate s-o gasesc?[scuze de categorie dar e cea mai frecventa si eu vreau urgent raspuns] funda

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

Scrie datele lui intre ghilimele de exemplu: "Popescu Cristian Cluj - Napoca" ori doar numele intre ghilimele si varsta si cauti si la imagini.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dar varsta sau localitatea stii? Despre cine este vorba?

| marialungu a răspuns:

Da stiu localitatea, este vreun program, este legal, sau o caut pe google

| evenso a răspuns (pentru marialungu):

Pe google, dar trebuie sa stii cum sa cauti.
( Cand raspunzi cuiva direct da click pe Raspunde de sub raspunsul dat, altfel nu va aparea la notificare acelei persoane )

| marialungu a răspuns (pentru evenso):

Multumesc, cum trebuie sa caut?

| marialungu a răspuns (pentru marialungu):

Scrie datele lui intre ghilimele de exemplu: "Popescu Cristian Cluj - Napoca" ori doar numele intre ghilimele si varsta si cauti si la imagini.