| AfterDark a întrebat:

Heelp! Eu fara sa ii dau follow, ma mai uitam la o persoana pe Insta sa vad ce mai posteaza.Bun, eu nu i-am dat insta-ul meu. Ma mai uitam si la storyul ei din cand in cand. M-am mai uitat si azi la postari si story pana cand acum am observat cum nu imi mai apare profilul, doar imi apare scris "inca nu exista postari". Si am rugat pe o alta persoana sa se uite si la ea aparea. De ce imi apare asa? Fix de mine le-a ascuns.....si nici macar nu stie care mi-e Insta-ul! [E o poveste lunga si trista legata de mine si persoana respectiva...]
Ma ajutati va rog?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci nu știe nimic de tine, dar povestea e lungă și tristă. Povestea o știe și ea? Cum te putem noi ajuta oare?

| Andreeush a răspuns:

O dată ce te uitai la story-uri a văzut cum ești trecut pe Instagram.

| AfterDark explică (pentru Andreeush):

Dar eu nu pot sa inteleg de ce nu imi mai apare nimic! Nici sa ii dau follow nimic nimic! Numa scris cum "inca nu exista postari". Ai tu vreo idee ce ar putea fi?
P.S mi's fatalaughing