| FlorentinaDinu99 a întrebat:

Hei, am 14 și tocmai ce am intrat la liceul Costin Kiritiescu la turism și alimentație, îmi poate spune cineva ceva despre cum a fost, cum sunt profesorii, voluntariat și chestii de genul, va rog?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna. Mai bine ai incerca sa iei legatura cu absolventii liceului respectiv, ca, aici la noi pe forum slabe sanse sa gasesti vreun comentariu al unei persoane care a trecut prin acel liceu.

| FlorentinaDinu99 explică (pentru Celcestietot):

Am găsit un grup pe Facebook și nu este nicio postare recentă, pe internet nu zic nimic. Am sperat că cineva poate știe ceva despre liceu. Mulțumesc că mi-ai răspuns!

| Celcestietot a răspuns (pentru FlorentinaDinu99):

Ok, cu plăcerewinking!