| mara12334 a întrebat:

Hei!
Am ceva da nu stiu exact ce.
De vreo 3 zile nu mai mănânc bine(eu fiind mare fomista) si cand mănânc (ca sa nu-si dea mama seama ca am ceva) imi vine inapoi, mănânc în scârbă cum ar veni.
Ma doare capul încontinuu de vreo săptămână, cu nervii stau foarte prost, nu stiu ce am
va rog seriozitate...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Sunt multe cauze pentru ceea ce ai descris. poate nu dormi suficient, poate ai deficient de vitamine. pentru calmare iti recomand ceai de levantica. iar daca nu te simti bine nici zilele urmatoare si vezi ca se inrauteste situatia, du-te la medic.