| anonim_4396 a întrebat:

Hei AM NEVOIE DE AJUTOR eu pe data de 3 octombrie am salvat o poza de pe google in galerie..eu am telefonul din 2019 (iphone 6) cand am cautat poaz ea a fost salvata in galerie ca "10 iunie 2011 13:42" m-am periat foarte tare deoarece telefonul meu nici nu exista in 2011...va rog explicati ce s-a intamplat!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu ai mai intrebat asta odata? thinking

Pur si simplu, s-a salvat data pozei cand a fost facuta sau incarcata pe internet, si ti-a descarcat-o cu totul. Apoi aceasta s-a pus acolo.

Si mie mi s-a intamplat, cand am luat ceva din Google Drive, de exemplu, s-a pus la finalul Galeriei. Deci este normal si ok.

Nu te afecteaza cu nimic si nu este nicio problema. Daca vrei, da-i pe editare, o salvezi asa si ar trebui sa revina la data si ora actuala.

Numai bine!

| Wr3nch a răspuns:

E data cand a fost incarcata poza.