| Tuity a întrebat:

Hei,am o pagina si vreau sa scriu o poveste uitati aici un inceput spuneti-mi daca este ok sau nu, daca am talent sau nu

Răspuns Câştigător
| chyccorita a răspuns:

Pana aici este ok mie una imi place...

3 răspunsuri:
| chyccorita a răspuns:

Unde este inceputul?

| Tuity explică (pentru chyccorita):

Nu s-a copiat, il pun acum

| Tuity explică:

Normal,un inceput incepe cu introducerea, dar ce sa scriu eu? Ca viata mea s-a terminat acum 2 zile cand m-am mutat la NY.Viata mea era atat de confuza.
In prima mea zi de scoala, toti se uitau la mine de parca eram un extraterestru.Deprimata de toate cele intamplate...ma duc in fata dulapului meu, il deschid, imi pun capul in el si incep a plange.Imi tineam picioarele incrucisate si fara a fi atent, un tip se impiedica de picioarele mele.Deodata s-a auzit un "Auugh",m-am speriat, mi-am deschis ochii si mi-am amintit:eram la scoala, iar tipul s-a uitat direct la mine si eu la fel. Ochii lui straluceau ca luna, pielea alba...Off, ma inecasem in visurile mele si nu am observat ca imi spusese "Buna".

| chyccorita a răspuns (pentru Tuity):

Pana aici este ok mie una imi place...