| FaraNumePls a întrebat:

Hei! Am observat ca atunci cand cineva ramane treaz mai mult de 24 de ore incepe sa ii para rau de absolut orice a facut rau pana atunci sau daca vorbeste cu cineva o sa vorbeasca foarte frumos, fără minciuni, fite. Pe scurt este el in stare pura rolling on the floor
Am mai intrebat niste persoane si mi-au confirmat si mie mi s-a intamplat sa fiu teribil de sincer.
Am mai gasit si textul :
" I love the 3 am version of people : vulnerable, honest, real. "
Ce parere aveti? De unde pana unde toate astea?

Răspuns Câştigător
| Issabelle6789 a răspuns:

La mine asa este.Sunt mult mai deschisa la conversatii pentru ca da, daca nu dorm 24 de ore e clar ca am un motiv(care nu e mereu bun) sunt exact vulnerabila...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Observarile personale nu sunt date stiintifice

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am observat ca atunci cand cineva ramane treaz mai mult de 24 de ore incepe sa ii para rau de absolut orice a facut rau pana atunci sau daca vorbeste cu cineva o sa vorbeasca foarte frumos, fără minciuni, fite. Pe scurt este el in stare pura.
Eu nu am observat asta.
Și mi s-a întâmplat de nenumărate ori să nu dorm 24 de ore sau mai mult, sau obligat de situație, sau voluntar.
Așa că, de unde până unde?
De la tine până la tine. Mai departe, nici un centimetru.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

N-am dormit o noapte și următoarea zi eram ok.
Nu m-am purtat diferitwinking
Eu nu am pățit asta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf TOTAL WRONG. Eu sunt exact invers Noaptea sunt viclean, plin cu energie "diabolica" pot planui/minti mai credibil.
Si daca nu dorm 24 de ore tot rezist (cu cafele) DAR 3AM Daca Tu te trezesti cel mai repede la 7am- iar pana la 3Am a 2-a zi SUNT 20 de ore sau mai putin(ca putini se trezesc la 7am)