| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. cand intru in sims 3 si apas Ctrl+Shift+C nu'mi apare chestia aia de sus unde sa'mi scriu codurile. are cineva vreo idee ce trebuie sa fac? Va rog mult!

1 răspuns:
| Cristina505 a răspuns:

Si eu am Sims 3 big grin Pe dvd original.Ca sa poti sa bagi codul, trebuie sa fii in casa familiei tale.Sa intri la Sectiunea de cumparare mobilier. abia atunci poti sa dai ctrl + shift + c. sper sa iti mearga.Altceva nu stiu ce sa iti mai zic happy