| Smile_8278 a întrebat:

Hei! am vazut o carte acum o saptamana in care era vorba de o fata de 16-17 ani si a aflat ca la nastere sa facut un experiment pe ea si acum poate vedea spirite si pe coperta sunt doua maini ce tin in mana un cristal da bine is mai multe carti unai mov si una albastra! deci stiti sa-mi spuneti cum se numeste cartea?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Seria se numeste "Fortele Raului Absolut"- Kelly Armstrong si are 3 volume:
1. "Invocarea" (este cu un cristal rosu)
2. "Revelatia" (cea cu cristalul albastru)
3. "Rafuiala" (cea cu cristalul mov)
P.S. Sunt foarte frumoase cartile, merita citite.

1 răspuns:
| alina453 a răspuns:

Buna. Cartea este in trei volume si se numeste "Fortele raului absolut" si este scrisa de Kelley Armstrong.