| andreea567890123 a întrebat:

Hei.
As vrea sa ma apuc de țigări, dar nu as vrea tigari. As vrea tigara electronica. Imi puteti spune mai multe despre ea? Am inteles ca trebuie sa schimb niste rezerve la ea? De cate ori, cat costa?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este păcat din punct de vedere biblic, dar și de corpul tău, chiar daca ești necredincios.

| siriusblack98 a răspuns:

O rezerva te tine in functie de cat ''fumezi'' in fiecare zi.Pe unii o luna, pe altii mai putin.Rezervele costa intre 15 si 50 de lei bucata pentru ca difera in functie de fumurile pe care le ai in cap.Gasesti si la 100 de lei 5 bucati.Cum am spus, variaza preturile.Dar acum vorbind sincer, cat 15 ani ai?

| MeConstantine a răspuns:

Tigare - Tigare electronica - la fel - costuri, nicotina, etc doar ca nu face la fel fum.
Depinde cat de des vei dori sa fumezi pe zi si sincer nu iti recomand cu lichide (care se iau din locuri suspecte) pentru ca alea sunt din cele mai toxice.

| gemeni6226 a răspuns (pentru MeConstantine):

Da cele electronice sunt mai rele si mai cancerigene decat restul.

| Andrei200202 a răspuns:

Eu iti recomand sa uiti de amândouă și să faci altceva cu banii pe care i ai arunca.
Aceste vicii nu te ajută cu nimic ci dimpotrivă, iti vor afecta sănătatea și sa mai dai si bani sa se întâmple asta? După parerea mea trebuie sa fii foarte tembel ca sa te apuci.