| Gdeni a întrebat:

Heihappy asta e pentru cine e reprezentant avon. daca dau o comanda din campania asta si din greseala selectez adaugare la comanda initiala. primesc comanda pe care am dat-o doar daca dau inca o comanda? adica se va adauga la comanda urmatoare?straight facestraight face gen campania 8...

Răspuns Câştigător
| Avon053 a răspuns:

Buna, daca faci adaugare la comanda atunci cand prima comanda plasata nu este facturata produsul adaugat va fi pus in colet si pe factura(adica va fi fuzionat), daca prima comanda a fost facturata iar tu ai pus adaugarea la comanda acel produs va fi anulat.

| Gdeni explică (pentru Avon053):

Ok. din greseala am facut o comanda intreaga la adaugare. deci la urm comanda primesc produsele?straight face si e nostim eu nu mai pot da inca o comanda ca am limita de 850lei si comanda aia a fost 750 + ce mai aveam de plata si se batea capin cap. cum fac? aiapoate sa mi-o anuleze?straight face

| Avon053 a răspuns (pentru Gdeni):

Da,dar mai bine suna la nr. lor 0213118555

| Gdeni explică (pentru Avon053):

Gata. am sunat si mi-au respins comanda si am dat-o cu expediere la postatongue stiam nr lor, dar nu stiam daca ma pot ajuta.deaceea am intrebat tongue