| Fv_Flori_1998 a întrebat:

Hei buna, ma puteti ajuta? vreau raspuns urgent! Inainte de revelion mi-am facut parul cu o solutie de la farmacie castellani daca stiti care face parul roz, însă nu am stiut ca se pune si apa asa ca mi am pus 2 sticluțe si jumătate fara pic de apa si acum am citit niste articole ca nu se ia daca ma decolorez si ca mi am pătat parul, eu fiind blonda vopsita inainte sa mi dau cu soluția. Vreau sa stiu ce pot face ca sa iasa culoarea asta din cap, am citi ceva daca bagi clor iese dar mi e frica ca imi arde parul, alte idei?

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Clor?! In nici un caz. Daca vrei din nou blonda, mergi la un salon. Sau te poti vopsi cu ceva mai inchis la culoare.