| DeeaDeea001pinck a întrebat:

Hei buna TPU am o problema grava in familie...deci sa incep cu inceputul deci mama mea era bolnava si ieri ia scos jumate fire de la operatie si bunica mea a crezut ca nu i-a dat banii doctorului cei (8 milioane) sad si azi m-a intrebat bunica mea daca a avut bani maicamea ca ea crede ca nu i-a dat si eu am zis 2 milioane
si m-a intrebat de unde a avut ea 2milioane
si dupa a vb cu maicamea si dupa ma ea maicamea la intrebari ca ce i-am spus lui buni si ca ce am zis dupa ce m-a intrebat de unde ii are ea (maica mea) ce sa fac
simt ca ma uraste propria mea mama crying sad sad sad sad sad sad

Răspuns Câştigător
| Deea_Andreea_1998_ILZr a răspuns:

Nu te uraste! a vrut sa fie curioasa;(

3 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu te uraste.

| yumary a răspuns:

Buna.
Nu vad o problema asa mare in familie laughing
A fost doar o neintelegere happy atata tot happy
Si mama ta nu te uraste :0 stai calma ..este doar stresata ( cred )
Bafta