| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Ce pot face daca am ban pe Tinder? Vreau sa-mi recuperez contul si nu stiu cum

Răspuns Câştigător
| Raizing a răspuns:

Poti trimite o cerere catre admini site-ului - sa-ti dea unban...

In functie de ce ai facut -de- ai primit ban -poti recupera contul' sau NU!

| catalinoprescu a răspuns (pentru Raizing):

Mie mi-a fost blocat contul acum un an. Nici pana in ziua de azi nu stiu de ce a fost blocat. Intr-o perioada am avut 2 conturi, in rest nu am facut nimic. Nu am scris urat pe chat, nu am incarcat poze cu altcineva sau cu continut obscen. E posibil sa imi fi blocat contul pentru ca am avut 2 conturi?

1 răspuns: