| DenisaNicoletaG a întrebat:

Hei happy
Ce vă place să faceţi? happy

55 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Dar tie ce i ti place sa faci? Ce varsta ai? Mersi.

| DenisaNicoletaG explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 15 ani si nu stiu ce imi place sa fac happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Tu esti in poză?

| sabin89 a răspuns:

Sa mananc seminte.

| lplostonyou a răspuns:

Imi place sa ma plimb printre copacii infloriti si sa ascult cum ciripesc pasarelele happy

| RAY a răspuns:

Sa te privesc pe tine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca e cam imoral sa te dai la o pustoaica

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Una e a place alta e de a simti atractie

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tot aia, placere e in ambele situatii, tot cazi inculpat, procurorului nu-i pasa ca-ti place cand e in rochie sau ca ai sentimente fata de ea, intri la bulau.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Atunci numai imi place de ea, glumeam, i-am mai raspuns o data, de doua ori

| RAY a răspuns (pentru RAY):

De ea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mare dement esti)))))

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Acelasi intrebari repetate, hai sa raspund ceva nou, deja ma cunoaste mai bine decat mine maine, poimaine se va crede nevastatea mea ce tu nu ma cunosti eu da

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Maine,zi mare! Amandoi avem stres.Al meu e un pic mai mare.Bafta!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate Arsenal la 2 goluri, nu e stres deloc,, oricum in Europa League se duce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pe a ta ai rezolvat.o, a mai ramas a mea..problema. Joaca, bre, si echipa mea!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Deplasare la Barca,, pregatita sa bagi golurile in sac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Arsenal-gol in ambele reprize.Barca-castiga fara sa primeasca gol.Real-2/2 fara probleme cu La Coruna, Sunderland...vai,toate alea de jos maine! Meci superb la Palace, dusmanul ..Frumoasa zi!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Barca o sa aiba o victorie de la 4 in sus la 0,, Realul o aiba probleme la Osasuna, poate ii bate Andone.
Parca vad ca-i incaleca pe gaini maine Palace, deja au batut la Chelsea, noua ne-au dat 3-0 si 2-1 la Pool... joaca pe viata si pe moarte astia.
PSG-Monaco si Bayern-BvB sunt meciuri misto maine/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da! Sa fie si cu noroc! Maine imi topesc o pereche de pantofi.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa dea Domnul sa fii si tu fericita si sa-ti iei vesminte noi!
Mult mai e pana la Arsenal-United, abia astept sa-i vad pe diavoli cum se prezinta,, au arogante dupa ce au eliminat Anderlecht-ul din Europa, ia sa-l vedem pe Muriel daca pleaca cu -3 de pe Grove

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Noroc cu Cirstea, manca.i.as geana ei, ca iar nu dormeam la noapte de oftica.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe El clasico ai pus ceva? I-a bubuit Messi la ultima faza,, ce bine-mi pare ca acum pot sa-mi bat joc de morbizi.

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Care " tine "?

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ce imi place la tine sau?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a iesit biletul,, draga?

| T0T a răspuns:

Nu vrei să știi.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa ma uit la anime, sa citesc manga, sa ascult muzica, sa visez cu ochii deschisi ca sunt in Japonia, sa desenez, etc.

| deeeaqq a răspuns:

Să mă joc cu rândunicile
Să dorm
Să mănânc
Să stresez persoane
Și altele, dar mi-e silă să mai scriu

| PersonajFictiv a răspuns:

Sa ascult linistea.

| BlackRose03 a răspuns:

Sa ma uit la anime,sa citesc,sa dorm,sa mananc batoane si fast food,sa desenez,sa cant,sa stau pe TPU,sa joc wwr, sa ascult muzica, sa rad, sa desenez, sa imi imaginez ca traiesc intr-o lume mai buna.Dar tu? happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru BlackRose03):

Nu prea stiu, sunt dusă in eroare. happy

| ShaOfHatred a răspuns:

Imi place sa ma plang cand mi-e bine ca asa imi vine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi? Azi imi place sa ma indop cu pastile, sa ma gandesc ce minunat ar fi fost daca patul meu era din gheata sau macar sa ninga deasupra patului meu, sa ma plang de gustul "miiiinunat" si "incantator" al vitaminelor ( ce mousse de ciocolata, ce inghetata, ce tort... nimic nu se compara cu gustul vitaminelor efervescente day dreaming ), DAR mai ales sa ma vait din 5 in 5 minute ca sunt racita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma uit la filme, sa ma joc cu pisica mea, sa stau cu iubitul meu, sa privesc apusul, sa urc pe munte, etc.

| Yasmin875 a răspuns:

Să cânt.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Yasmin875):

Ai voce?

| Yasmin875 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da,am voce.Scuze ca am răspuns așa greu.M-am plimbat puțin.

| August99 a răspuns:

Imi plac multe lucruri... Imi place mult sa vorbesc noaptea cu cineva despre absolut tot. E atat de pur un moment ca acela

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel9988 a răspuns:

Primavara-traseele montane cu bicicleta,drumetiile,plantatul florilor in gradina
Vara-excursiile in tari exotice, plaja la mare, in general calatoriile... eventual sa mai citesc o carte buna, iar daca merg la tara sa stau in fanul proaspat cosit si sa ascult cantecul pasarilor
Toamna-recoltarea merelor si perelor din livada, curatarea pomilor si a vitei-de-vie
Iarna-mersul la schi in Alpi(sau de cee nu si in tara), petrecerile de Craciun si de Revelion alaturi de oamenii care conteaza pentru. mine si pregatirea cadourilor.La capitolul iarna trebuie sa spun ca nimic nu se compara cu seara de Craciun cand stam cu totii in fata semineului,pe canapele,si servim ceva bun, spunem o gluma, povestim lucruri interesante, cantam la chitara colinde.

Daca ma va intreaba cineva ce imi place cel mai mult sa fac in general, indiferent de anotimp, voi spune intotdeauna ca ador sa fiu inconjurat de familie-asta e ceea ce conteaza.Pentru ei traiesc zi de zi,pentru sotia mea, copilul meu, parintii, surorile, fratii, nepotii, cumnatele si....cateii mei happy

| Xelon a răspuns:

Sa port discuții cu oameni inteligenți.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sa navighez pe internet, sa fac poze cu flori si peisaje si sa le postez pe Facebook, sa incurajez oamenii.

| Andersen2k18 a răspuns:

Sa ma plimb prin oras, sa port discuti cu oameni capabili.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Sa dau la la*ba sau scorbura.

| ambicio a răspuns:

Îmi place să vorbesc.

| Fumiko a răspuns:

Imi place sa vorbesc cu prietenul meu, si cu BFF!

Răspuns utilizator avertizat
| Baeatul a răspuns:

Mie imi Place sa Am Iubita sa fac Sex Mult cu Ea cat vrea Ea daca nu vrea Caut Iubita care vrea

| aladin83 a răspuns:

E bine in viata sa facem de toate

| FluxAeon a răspuns:

Imi place sa citesc povesti de groaza.

| Gabriel_Peter_1995 a răspuns:

Ana are mere, dar, merele o au pe Ana?

| Cotofrea_Daniela_1983 a răspuns:

Handbal
citit
sah
vizionare seriale turcesti